1 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | січень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>2 | «Різдвяні багатоборства» юнаки та дівчата 2000-2001, 2002 і молодше р.н. | січень | 1 | м. Харків НТУ «ХПІ | ДЮСШ, СДЮШОР | 80 | | 15 | 95 | о | 1000 |
3 | ХХ Всеукраїнські змагання в приміщенні «Різдвяні свята» | 09.10.2001 | 5 | Київ | РФЛА | 10 | 1 | | 11 | о | 10000 |
>4 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 30-16.01 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
>5 | Чемпіонат області, чемпіонат області у приміщенні серед юніорів (V) | 14-15.01 | 2 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | ШВСМ, УФК, ХРЛІСП | 250 | | 40 | 290 | о | 7000 |
>6 | Навчально-тренувальний збір з загальної фізичної підготовки | 17-30.01 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
7 | Кубок України (стрибки у висоту) І етап «Меморіал Дем’янюка» (ІІІ) | 17.01 | 5 | Львів | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 6000 |
8 | Командний чемпіонат України у приміщенні, командний чемпіонат України з багатоборств (ІІІ) | 27-28.01 | 5 | Запоріжжя | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
>9 | Командний чемпіонат області у приміщенні серед юнаків та дівчат (1998-99, 2000 р.н. та молодше) (V-VІ) | 17-18.01 | 2 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | ДЮСШ, СДЮШОР | 350 | | 40 | 390 | о | 7000 |
>10 | Пробіг (Зимовий максимум) (35 км) | 25.01 | 1 | Харків СК «Вища школа» | КЛБ | 150 | | 15 | 165 | о | 5000 |
11 | Чемпіонат України серед юнаків (1998р.н. та молодше) у приміщенні (ІІІ) | 30-31.01 | 5 | Запоріжжя | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
| | | | | | | | | | | 149000 |
12 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | лютий | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>13 | Чемпіонат області у приміщенні серед ветеранів | лютий | 1 | Харків НТУ «ХПІ | КЛБ | 100 | | 20 | 120 | о | 2000 |
>14 | Відкрита першість НТУ «ХПІ» | лютий | 2 | Харків НТУ «ХПІ | ВНЗ, ШВСМ | 200 | | | | о | |
>15 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 01-14.02 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
16 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні (ІІІ) | 06.07.2002 | 5 | Суми | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
17 | Чемпіонат України у приміщенні, | 12-14.02 | 7 | Суми | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
| чемпіонат України з багатоборств (ІІІ) | | | | | | | | | | |
>18 | Відкритий особисто-командний чемпіонат м. Харкова серед КЛБ в приміщенні | 14.02 | 1 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | КЛБ | 100 | | 15 | 115 | о | 5000 |
19 | Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь Василя та Сергія Бубки | 14.02. | 4 | Київ | ШВСМ, УФК | 5 | 1 | | 6 | о | 6000 |
| (ІV) | | | Донецьк | | | | | | | |
20 | Міжнародні змагання «Samsung – Зірки жердини» (ІІ) | 15.02 | 4 | Київ | ШВСМ, УФК | 3 | 1 | | 4 | о | 4000 |
| | | | Донецьк | | | | | | | |
21 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків (метання) (ІІІ) | 19-21.02 | 7 | Ужгород | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
22 | Зимовий Кубок України (ІІІ) | 20-21.02 | 5 | Київ | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
>23 | Пробіг, присвячений Захисникам Вітчизни (15км, 5км, 1км) | 22.02 | 1 | Харків ЦПКіВ | КЛБ | 120 | | 15 | 135 | о | 5000 |
24 | Всеукраїнські змагання «Прикарпатська зима» серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодше у приміщенні (ІV) | 21-22.02 | 5 | Івано-Франківськ | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
25 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Литва серед юніорів (ІV) | 26-28.02 | 7 | Білорусь | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о | 3000 |
26 | Кубок України (стрибки у висоту) ІІ етап «Таврійські висоти» (ІІІ) | 28.02 | 3 | Херсон | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 6000 |
>27 | Кубок Федерації легкої атлетики Харківської області серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодше. Кубок м. Харкова з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодше | 28.02 | 1 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | ДЮСШ, СДЮШОР | 200 | | 40 | 240 | о-к | 4000 |
28 | Зимовий чемпіонат України серед ветеранів (ІІІ) | 28.02-01.03 | 5 | Київ | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
29 | Всеукраїнський турнір «Козацька Хортиця» на призи Олімпійських чемпіонів Т. Пророченко, Т Самойлен | 28.02-01.03 | 5 | Запоріжжя | РФЛА | 10 | 1 | | 11 | о | 10000 |
| | | | | | | | | | | 231000 |
30 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | березень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>31 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 01-14.03 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
| Зимовий чемпіонат ВФСТ «Колос» АПК України (V) | 05.06.2003 | 5 | Вінниця | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
32 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) (ІІІ) | 06.07.2003 | 5 | Цюрупінськ | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
33 | Чемпіонат Європи у приміщенні (ІІІ) | 06.08.2003 | 7 | Прага | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 3000 |
>34 | Пробіг, присвячений міжнародному жіночому Дню 8 березня (15км, 5км, 1км) | 8.03 | 1 | Харків ЦПКіВ | КЛБ | 120 | | 15 | 135 | о | 5000 |
>35 | Першість КЗ КДЮСШ «ХТЗ» серед юнаків, дівчат 2001-02, 2003 р.н. та молодше | березень | 1 | Харків | ДЮСШ, СДЮШОР | 200 | | | | о | |
| | | | м-ж «ХТЗ» | | | | | | | |
36 | Змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець» | березень | 1 | Богодухів | ДЮСШ, СДЮШОР | 100 | | | 10 | о | 2000 |
37 | Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (спортивна ходьба) (ІІІ) | 14-15.03 | 7 | Івано-Франківськ | Збірна області | 9 | 1 | | 10 | о-к | 10000 |
38 | Кубок Європи з метань (ІІ) | 14-15.03 | 7 | За признач. | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 3000 |
>39 | Навчально-тренувальний збір з загальної фізичної підготовки | 17-30.03 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
>40 | Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків (ІV-V) | березень | 2 | м. Харків | ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР, ВНЗ | 200 | | 30 | 230 | о | 2000 |
| | | | Журавльовський гідропарк | | | | | | | |
41 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п’ятиборства в приміщенні (ІV) | 22-23.03 | 5 | Київ | Збірна області ДЮСШ, СДЮШОР | 10 | 1 | | 11 | о-к | 10000 |
42 | Чемпіонат Європи серед ветеранів у приміщенні (ІІ) | 23-28.03 | 8 | Польща | Збірна області | 5 | | | 5 | о-к | 2500 |
43 | Чемпіонат світу з легкоатлетичного кросу (ІІ) | 28.03 | 5 | Китай | Збірна області | 4 | | | 4 | о-к | 2000 |
>44 | Пробіг «Основ’янська весна» (12км, 6км, 1км, 500м) | 29.03 | 1 | Харків Основ’янський лугопарк | КЛБ | 120 | | 15 | 135 | о | 5000 |
| | | | | | | | | | | 135500 |
| 5155000 | | | | | | | | | | |
45 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | квітень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>46 | Навчально-тренувальний збір з загальної фізичної підготовки | 01-14.04 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
47 |
Легкоатлетичний крос «Відкриття сезону» (12км, 6км, 3км, 2км) |
5.04 |
1 |
Харків Лісопарк, П’ятихатки |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
>48 | Кубок України (марафонський біг) (ІІІ) | 11.04 | 1 | Харків | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
49 | Чемпіонат ВФСТ «Колос» АПК України (крос) пам’яті ЗТУ Козловського (V) | 11.12.2004 | 5 | Вінниця | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
50 | Чемпіонат світу ( 24 годинний біг) (ІІ) | 11.12.2004 | 5 | Італія | Збірна області | 3 | | | 3 | о-к | 1500 |
51 | Міжнародні змагання (спортивна ходьба) (ІІ) | 11.04 | 5 | Чехія | Збірна області | 2 | 1 | | 3 | о-к | 1500 |
>52 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 17-30.04 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
>53 | Командний чемпіонат області серед юнаків та дівчат (1998-99, 2000 р.н. та молодше) (V) | 18-19.04 | 2 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | ДЮСШ, СДЮШОР | 350 | | 40 | 390 | о-к | 13000 |
54 | ХІІІ юнацькі Всеукраїнські змагання пам’яті Б.Яськевича, М. Дебенюка серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н., 2002 р.н. та молодше (ІV) | 18-19.04 | 5 | Івано-Франківськ | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
55 | Чемпіонат ФСТ «Динамо» України (крос) (V) | 20-21.04 | 5 | Одеса | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
>56 | Змагання по відбору кандидатів на зарахування до ХДВУФК-1 | квітень | 1 | Харків л/а ст. Динамо | ДЮСШ | 50 | | | | о | |
57 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Ізраїль-Румунія-Кіпр-Україна (ІІ) | 24-25.04 | 7 | Румунія | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о | 3000 |
58 | Кубок України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (метання) – І етап (ІІІ) | 24-25.04 | 5 | Кіровоград | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
59 | Чемпіонат України серед ветеранів (метання та метальне багатоборство) (ІІІ) | 25-26.04 | 5 | Київ | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
60 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів (біг на 10000м) (ІІІ) | 25.04 | 4 | Черкаси | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
61 | Особисто-командний чемпіонат України (гірський біг (вгору) (ІІІ) | 26.04 | 5 | За призачен. | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
62 |
Легкоатлетичний пробіг «Чорнобильський набат» (15км, 3км, 1км, 500м) |
26.04 |
1 |
Харків, Молодіжний парк НТУ «ХПІ» |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
63 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (1998 р.н. та молодше) (ІV) | 26-27.04 | 5 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
64 | Київський міжнародний марафон (ІІІ) | 26.04 | 4 | Київ | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о | 5000 |
65 | Чемпіонат ФСТ «Динамо» України серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодше (4-борство) (V) | 27-29.04 | 5 | Одеса | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
66 |
«П’ятихатський полумарафон», присвячений пам’яті В. Пантєлєя (21,5км, 5км, 1,5км) |
29.04 |
1 |
Харків, Лісопарк, П’ятихатки |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
>67 | Пробіг «Слобожанська миля 2014» | квітень | 1 | м. Харків | ВНЗ ФСТ ЗОШ | 5000 | | | 5000 | о | 10000 |
| | | | | | | | | | | 294000 |
68 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | травень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>69 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 01-14.05 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
70 | Чемпіонат світу з естафет (ІІ) | 02.03.2005 | 7 | Багами | Збірна області | 1 | 1 | | 2 | о-к | 1000 |
>71 | Чемпіонат області, чемпіонат області серед юніорів (V) | 05.06.2005 | 2 | Харків ст. «Динамо» | ДЮСШ, СДЮШОР | 250 | | 40 | 290 | о | 13000 |
72 | 54-міжнародні змагання Кубок «Дружба» серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше (ІV) | 08.09.2005 | 5 | Ужгород | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
73 | Чемпіонат України (напівмарафон) (ІІІ) | 9.05 | 5 | Ковель | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
74 | Пробіг, присвячений Дню Перемоги | 9.05 | 1 | Фрунзенський р-н | КЛБ | 150 | | 15 | 165 | о | 5000 |
75 | ХІІ літня Універсіада України (ІІІ) | 11-13.05 | 6 | Кіровоград | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
>76 | Особисто-командний чемпіонат ФСТ «Динамо» України «Юний динамовець» (2000-01р.н.) (V) | 12-14.04 | 3 | Харків | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 4500 |
77 | Кубок України (стрибки у висоту – ІІІ етап Всеукраїнські змагання «Меморіал Ковпака» (ІІІ) | 16.05 | 3 | Миколаїв | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 6000 |
78 |
Клубна естафета, присвячена КЛБ «Роднік » |
16.05 |
1 | Харків, Лісопарк |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
79 | Чемпіонат України серед школярів 2002 р.н. та молодше (4-борство) (ІV) | 16-17.05 | 5 | Іллічівськ | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
80 | Кубок Європи зі спортивної ходьби (ІІ) | 17.05 | 5 | Івано-Франківськ | Збірна області | 3 | 1 | | 4 | о-к | 4000 |
81 | Кубок України (бігові та стрибкові види) – І етап (ІІІ) | 21-22.05 | 5 | За признач. | Збірна області | 25 | 2 | | 26 | о-к | 26000 |
82 | Кубок України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (метання) – ІІ етап (ІІІ) | 23-24.05 | 5 | Київ | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
83 | Чемпіонат України серед ветеранів (біг на 10 км та спортивна ходьба поза стадіоном) (ІІІ) | 24.05 | 3 | Київ | Збірна області | 10 | | | 10 | о-к | 10000 |
84 | Командний чемпіонат України серед юніорів | 25-26.05 | 5 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
85 | Відкритий особисто-командний чемпіонат | 28.05 | 1 | Лісопарк | КЛБ | 150 | | 15 | 165 | о | 5000 |
| м. Харкова з гірського бігу (12км, 6км, 3км) | | | | | | | | | | |
86 | Чемпіонат України серед молоді | 28-30.05 | 6 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
87 | Чемпіонат світу з трейлу (ІІ) | 30-31.05 | 5 | Франція | Збірна області | 3 | 1 | | 4 | о-к | 4000 |
88 | Чемпіонат України серед дорослих та молоді (біг на 100км та 50км) (ІІІ) | 30.05 | 5 | Вишгород | Збірна області | 3 | 1 | | 4 | о-к | 4000 |
89 | Особисто-командний чемпіонат України (гірський біг) (ІІІ) | 31.05 | 5 | с. Славськ | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
| | | | (Львівська) | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | 264500 |
90 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | червень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>91 | Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України серед юніорів | 01-14.06 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
>92 | Чемпіонат області серед ветеранів | червень | 1 | Харків л/а ст. Динамо | КЛБ | 100 | | 20 | 120 | о | 2000 |
>93 | Відкритий чемпіонат м. Харкова серед КЛБ | 06.07.2006 | 2 | Харків л/а ст. Динамо | КЛБ | 150 | | 15 | 165 | о | 5000 |
>94 | Чемпіонат області серед юнаків та дівчат (1998 р.н. та молодше) (VІ) | 04.05.2006 | 2 | Харків ст. «Динамо» | ДЮСШ, СДЮШОР | 350 | | 40 | 390 | о-к | 13000 |
95 | Всеукраїнські змагання на призи «Олімпійців Прикарпаття» (ІV) | 06.июл | 5 | Івано-Франківськ | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о | 11000 |
96 | Кубок Європи з бігу на 10000м (витривалість) (ІІ) | 6.06 | 3 | Італія | Збірна області | 3 | | | 3 | о-к | 1500 |
97 | Командний чемпіонат України, чемпіонат України серед дорослих та молоді (багатоборства) (ІІІ) | 08.10.2006 | 6 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
98 | Чемпіонат України серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20км) (ІІІ) | 13.06 | 3 | Суми Олександрія | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 6000 |
>99 | Чемпіонат України серед юніорів (ІІІ) | 15-16.06 | 5 | Харків | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
100 | Чемпіонат України серед юнаків 2000 р.н. та молодше) (ІV) | 18-19.06 | 5 | Вінниця | Збірна області ДЮСШ, СДЮШОР | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
101 |
Легкоатлетичний крос пам’яті П.М.Тутакіна |
20.06 |
1 | Харків, Лісопарк, П’ятихатки |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
| (12км, 6км, 3км) | | | | | | | | | | |
102 | Командний чемпіонат Європи (ІІ) | 20-21.06 | 4 | Чебоксари | Збірна області | 8 | | | 8 | о-к | 4000 |
103 |
Легкоатлетичний пробіг «Кілометри скорботи», присвячений пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни (20км, 10км, 2км) |
22.06 |
1 | Харків, Меморіал |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
104 | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. і молодше) (ІІІ) | 25-26.06 | 6 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
105 | Чемпіонат АБУ з бігу по шосе | 26.06 | 1 | Київ | Збірна області | 10 | | | 10 | о | 10000 |
106 | Кубок України (спортивна ходьба) – І етап | 28.06 | 5 | Луцьк | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
| «Луцька 10-ка» (ІІІ) | | | | | | | | | | |
107 | Чемпіонат України (48 годинний біг) (ІІІ) | 27-29.06 | 6 | Вінниця | Збірна області | 3 | 1 | | 4 | о-к | 4000 |
108 | Кубок України (стрибки у висоту) – Фінал (ІІІ) | 27.06 | 3 | Бердичів | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 6000 |
| | | | | | | | | | | 238500 |
| 797000 | | | | | | | | | | |
109 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | липень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>110 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 01-14.07 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
>111 | Змагання по відбору кандидатів на зарахування до ХДВУФК-1 | липень | 1 | Харків л/а ст. Динамо | ДЮСШ | 50 | | | | о | |
>112 | Змагання по відбору кандидатів на зарахування до ХРЛІСП | липень | 1 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | ДЮСШ | 50 | | | | о | |
113 | Міжнародні змагання на призи Олімпійських чемпіонів Одещини (V) | 01.04.2007 | 7 | Іллічівськ | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
114 | Кубок України (бігові та стрибкові види) – ІІ етап (ІІІ) | 03.04.2007 | 5 | Кіровоград | Збірна області | 25 | 2 | | 26 | о-к | 26000 |
115 | Кубок України (метання) – Фінал (ІІІ) | 03.04.2007 | 5 | Київ | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
116 | Всесвітня універсіада (ІІ) | 03-14.07 | 4 | Корея | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 3000 |
117 | Кубок Європи з багатоборств (ІІ) | 04.05.2007 | 4 | За признач. | Збірна області | 3 | | | 3 | о-к | 1500 |
118 | Чемпіонат Європи з гірського бігу (ІІ) | 4.07 | 4 | Португалія | Збірна області | 3 | | | 3 | о-к | 1500 |
119 | Всеукраїнські сільські спортивні змагання «Колос» АПК України під девізом «Хто ти майбутній Олімпієць» (VІ) | 06.07.2007 | 6 | Вінниця | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
120 | Чемпіонат Європи серед молоді (ІІ) | 09.12.2007 | 8 | Таллінн | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 3000 |
121 | Чемпіонат світу серед юнаків (ІІ) | 15-19.07 | 8 | Колумбія | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 3000 |
>122 | Чемпіонат області, чемпіонат області серед молоді (V) | 16-17.07 | 2 | Харків ст. «Динамо» | ШВСМ | 250 | | 40 | 290 | о | 13000 |
123 | Кубок України (бігові та стрибкові види) – Фінал (ІІІ) | 16-17.07 | 5 | За признач. | Збірна області | 25 | 2 | | 26 | о-к | 26000 |
124 | Чемпіонат Європи серед юніорів (ІІ) | 16-19.07 | 8 | Швеція | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 3000 |
125 | VІ Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки | 18-19.07 | 5 | Кіровоград | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
126 | Легкоатлетичний пробіг пам’яті майстра спорту СРСР Л.Казанцева (15км, 10км, 3км) | 26.07 | 1 | Парк Перемоги | КЛБ | 150 | | 15 | 165 | о | 5000 |
127 | Європейський юнацький Олімпійський фестиваль (ІІ) | 26-31.07 | 12 | Тбілісі | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о-к | 3000 |
128 | Чемпіонат України, командний чемпіонат України (багатоборство) (ІІІ) | 30.07-01.08 | 7 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
| | | | | | | | | | | 201000 |
129 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | серпень | 4 | За признач. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
130 | Чемпіонат ВФСТ «Колос» АПК України (V) | 01.02.2008 | 5 | Вінниця | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
131 | Чемпіонат світу серед ветеранів (ІІ) | 04-16.08 | 10 | Ліон | Збірна області | 6 | | | 6 | о-к | 3000 |
>132 | Марафонський пробіг «Визволення» | серпень | 1 | м. Харків | ДСТ, ВНЗ, КЛБ | 5000 | | | 5000 | о | 30000 |
133 | Чемпіонат світу (ІІ) | 22-30.08 | 8 | Китай | Збірна області | 6 | | | 6 | о-к | 3000 |
134 | Міжнародні змагання серед збірних команд «Деканейшен» (ІІ) | за призн | | За признач. | Збірна області | 6 | | | 6 | о-к | 3000 |
>135 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 18-31.08 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
| | | | | | | | | | | 77000 |
136 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | вересень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>137 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 01-14.09 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
138 | ХІ міжнародні змагання легкоатлетичні дитячі ігри | 05.07.2009 | 8 | Варшава | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о | 3000 |
139 | Відкрита першість Білоцерківської меблевої фабрики (V) | 5.09 | 4 | Біла Церква | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о | 6000 |
140 | Чемпіонат світу з гірського бігу (ІІ) | 6.09 | 6 | Німеччина | Збірна області | 3 | | | 3 | о-к | 1500 |
>141 | Командний чемпіонат області серед юнаків та дівчат (1998-99, 2000 р.н. та молодше) (V-VІ) | 12-13.09 | 2 | Харків ст. «Динамо» | ДЮСШ, СДЮШОР | 350 | | 40 | 390 | о-к | 13000 |
142 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. та молодше) (ІV) | 18-20.09 | 6 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
143 | Кубок України серед ветеранів (ІІІ) | 19-20.09 | 5 | Іллічівськ | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
144 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе на 10км) (ІІІ) | 19.09 | 5 | Львів | Збірна області | 10 | 1 | | 11 | о-к | 11000 |
145 |
Легкоатлетичний крос пам’яті Жертв тоталітаризму (12км, 6км, 3км, 1км) |
19.09 |
1 | Харків, Лісопарк, |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
| | | | 6 мікр. р-н | | | | | | | |
146 | Чемпіонат України (24, 12 годинний біг) (ІІІ) | 19-20.09 | 6 | Київ | Збірна області | 3 | | | 3 | о-к | 3000 |
147 | Легкоатлетичний крос присвячений Дню визволення м. Первомайського (10км, 5км, 2,5км) | 20.09 | 1 | м. Первомайський | КЛБ | 150 | | 15 | 165 | о | 5000 |
148 | Студентський чемпіонат ВНЗ (ІІІ) | 20-23.09 | 6 | Кіровоград | ВНЗ | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
149 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) (ІV) | 25-27.09 | 6 | Кіровоград | Збірна області | 30 | 2 | | 32 | о-к | 32000 |
150 | Чемпіонат України (біг на 1 милю) (ІІІ) | 27.09 | 4 | Чернівці | Збірна області | 3 | 1 | | 4 | о-к | 2000 |
151 | Чемпіонат України серед дорослих та молоді (трейл) (ІІІ) | 27.09 | 4 | Київ | Збірна області | 4 | 1 | | 5 | о-к | 5000 |
152 | Київський міжнародний марафон (ІІІ) | 27.09 | 4 | Київ | Збірна області | 4 | 1 | | 5 | о | 5000 |
153 |
Легкоатлетичний пробіг «Клубна 20-ка» |
27.09 |
1 | Харків, КЛБ «Роднік» |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
| (20км, 10км, 5км) | | | | | | | | | | |
154 | Студентський чемпіона ВНЗ | 28.09-01.10 | 7 | Кіровоград | ВНЗ | 20 | 2 | | 22 | о-к | 22000 |
| | | | | | | | | | | 209500 |
| 487500 | | | | | | | | | | |
155 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | жовтень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>156 | Змагання по відбору кандидатів на зарахування до ХДВУФК-1 | жовтень | 1 | Харків л/а ст. Динамо | ДЮСШ | 50 | | | | о | |
157 | «Діти – Олімпійська Надія» (ІV) | 01.04.2010 | 6 | Біла Церква | Збірна області | 9 | 1 | | 10 | о-к | 10000 |
158 | Європейські ігри Майстрів (ветерани) (ІІ) | 01.10.2010 | 4 | Ніцца | Збірна області | 5 | | | 5 | о-к | 2500 |
159 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді (марафонський біг) (ІІІ) | 4.1 | 4 | Біла Церква | Збірна області | 9 | 1 | | 10 | о-к | 10000 |
>160 | Навчально-тренувальний збір з загальної фізичної підготовки | 01-14.10 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
>161 | Спартакіада Харківської області з легкої атлетики серед районів та міст | 10.1 | 1 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірні районів | 300 | | 40 | 345 | о-к | 40000 |
| | | | | та міст | | | | | | |
162 |
Відкритий чемпіонат м. Харкова, 100км пробіг «Слобожанський іспит» (100км, 42км, 20км, 5км, 3км, 6 годин) |
10.1 |
1 | Харків, Парк Артема |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
>163 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 17-30.10 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
164 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді (спортивна ходьба на 50км) Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (спортивна ходьба) (ІІІ-ІV) | 17-18.10 | 6 | Івано-Франківськ | Збірна області | 9 | 1 | | 10 | о-к | 10000 |
165 |
Легкоатлетичний пробіг пам’яті Б.П. Зальцермана (20км, 10км, 5км) |
18.1 |
1 | Харків, КЛБ «Роднік» |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
166 |
Легкоатлетичний пробіг «Біг патрулей» |
24.1 |
1 | Харків, База «Темп» |
КЛБ, ВНЗ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
| (12км, 6км, 3км) | | | | | | | | | | |
167 | Кубок України (спортивна ходьба на 10км) (ІІІ) | 30-31.10 | 7 | Мукачеве | Збірна області | 9 | 1 | | 10 | о-к | 10000 |
168 | Мукачівський марафон (ІІІ) | 31.1 | 5 | Мукачеве | Збірна області | 5 | | | 5 | о | 2500 |
| | | | | | | | | | | 149000 |
169 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | листопад | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>170 | Навчально-тренувальний збір з загальної фізичної підготовки | 01-14.11 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
171 |
Легкоатлетичний крос «Золота осінь» |
1.11 |
1 | Харків, Лісопарк |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
| (10км, 5км, 2,5км, 1км, 500м) | | | | | | | | | | |
172 | Легкоатлетичний пробіг пам’яті маршала Г.К.Жукова (15км, 6км, 3км) | 8.11 | 1 | м. Балаклія | КЛБ | 150 | | 15 | 165 | о | 5000 |
173 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос), чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) (ІІІ) | 13-14.11 | 6 | Луцьк | Збірна області | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
>174 | Чемпіонат області у приміщенні серед юнаків та дівчат (1998 р.н. та молодше) (V ранг) | 14-15.11 | 2 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | ДЮСШ, СДЮШОР | 350 | | 40 | 390 | о | 7000 |
175 |
Легкоатлетичний крос «Рижковське коло» |
15.11 |
1 | Харків, П’ятихатки |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
| (12км, 5км) | | | | | | | | | | |
>176 | Першість КЗ КДЮСШ «ХТЗ» серед юнаків та дівчат 2001-02 , 2003 р.н. та молодше | листопад | 1 | Харків | ДЮСШ, СДЮШОР | 200 | | | | о | |
| | | | м-ж «ХТЗ» | | | | | | | |
>177 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 17-30.11 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
178 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло (ІІІ) | 27-29.11 | 6 | Київ | ДЮСШ, СДЮШОР | 20 | 1 | | 21 | о-к | 21000 |
| | | | | | | | | | | 113000 |
179 | Навчально-тренувальний збір збірної команди України | грудень | 4 | За призначен. | Збірна області | 10 | | | 10 | | 5000 |
>180 | Навчально-тренувальний збір з загальної фізичної підготовки | 01-14.12 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
>181 | Відкрита першість НТУ «ХПІ» «День першокурсника» | грудень | 2 | м. Харків НТУ «ХПІ | ВНЗ, ШВСМ | 200 | | | | о | |
182 | Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті А.І.Кривого (серед юнаків 1998-99 р.н.) (ІV) | 02.03.2012 | 6 | Івано-Франківськ | Збірна області | 5 | 1 | | 6 | о | 6000 |
183 |
Легкоатлетичний пробіг «Назустріч зимі» |
6.12 |
1 | Харків, ЦПКіВ |
КЛБ |
150 |
|
15 |
165 |
о |
5000 |
| (20км, 5км) | | | | | | | | | | |
184 | Чемпіонат Європи з кросу (ІІ) | 13.12 | 4 | Франція | Збірна області | 4 | | | 4 | о-к | 2000 |
>185 | Навчально-тренувальний збір зі спеціальної фізичної підготовки | 17-30.12 | 14 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» ст. Динамо | Збірна області | 20 | 2 | | 2 | | 22000 |
186 | Фінал Кубку України (спортивна ходьба), всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого (ІІІ) | 19.12 | 3 | Суми | Збірна області | 9 | 1 | | 10 | о-к | 10000 |
187 | Кубок України серед ветеранів у приміщенні (ІІІ) | 19-20.12 | 6 | Київ | Збірна області | 10 | | | 10 | о-к | 10000 |
>188 | Чемпіонат області, чемпіонат серед молоді, чемпіонат серед юніорів у приміщенні (IV) | 24-25.12 | 2 | Харків л/а м-ж «ХТЗ» | ВНЗ, ШВСМ, УФК | 250 | | 40 | 290 | о | 7000 |